!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

K630 Mechanické Klávesnice RGB Podsvícením Drátový Herní Klávesnice Ultra-tenké, Lehké Nízké Klíč Modrý Spínač 87 Klávesy N Flip Klíč (černá)

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

K630 Mechanické Klávesnice RGB Podsvícením Drátový Herní Klávesnice Ultra-tenké, Lehké Nízké Klíč Modrý Spínač 87 Klávesy N Flip Klíč (černá)

Hodnocení:
0%
4.5 / 5 ( 2 )
SKU
w10053

Štítky: základní rk61, Klávesnice, klávesnice mech, klávesnice bezdrátová, anim podložka pod myš, centrum čepice, myš razer, keycap klávesnice, vlastní mechanické klávesnice kit, keycap pbt.

Skladem
866.36 Kč 962.67 Kč

❤ Ultra-tenký a Lehký, Kompaktní Design, 13.9"* 4.84"* 0.9", 550g pouze, tenčí a lehčí než tradiční mechanické klávesnicí ❤ Low Profile Blue Switch -- 8mm spínač výšky, 6mm ultra-tenké zavěšené keycap, 3 mm klíč cestování vytváří jedinečné mechanické cítit, vychutnat si vysoce kvalitní hry s rychlou odezvou.45g provozní síla ( 15g méně než ostatní) snižují únavu ruky. ❤ Preset 18 druhů RGB Podsvícených, snadné psaní a hraní ve tmě. Double-shot injekce lisované keycaps pro křišťálově čisté podsvícení pro extrémní trvanlivost. Tam je solidní barevný podsvícený ❤ Trvanlivost a Širokou Kompatibilitu ▶ z horní ABS a kovový materiál, s matným-dokončit strukturu a pozlacený USB konektor, to je robustní a robustní. Kompatibilní s Windows10,Windows 8,Windows 7,Windows XP, Windows VISTA, Mac OS X. Klíčové klávesové Zkratky a Ergonomický design ▶ Pohodlné Multi-mediální Klávesy Fn+F1~F12. Poskytuje Windows Key lock pro herní, multimediální ovládací prvky pro zábavu, e-mail a kalkulačka.

Jak vybrat přepínač:

Červená: Lineární, žádný cvaknutí, světlo force (Nejlehčí spínač, plynulé klíč cestování, žádná změna, jak jste stiskněte tlačítko klíč) Černá: Lineární, ne klepněte na tlačítko, střední síly (Mírně tužší než Červené, také hladké klíč cestování) Brown: Hmatové, ne klepněte na tlačítko, světlo force (vypínač, cítit bouli, jak budete stiskněte dolů, ŽÁDNÝ cvaknutí) Modrá: Hmatové, cvaknutí, střední síly (Podobně brown switch, dodává cvaknutí s bump) Červená a Černá jsou lineární spínače. Klíče jednoduše přesunout dolů, při stisknutí tlačítka, žádná rána, žádný extra zvuk.Černá je těžší, a brání vaše prsty trochu víc, než Červená. Ovládání je bod, když stisknutí tlačítka je registrována a přenášeny do počítače. Na lineární spínače není žádná zpětná vazba od spínače když se to stane. Lineární spínače stejně jako Červená, jsou často uváděny na trh jako "tichý" přepínače. Celkově lze říci, Blue switches, aby co nejvíce hluku při používání - asi není nejlepší pro spolubydlící, kteří dávají přednost klidné. Modré spínače sedí na druhém konci spektra. Tam je světlo, taktilní snap, a slyšitelný vysoký pronikavý klepněte na tlačítko, když je stisknuto tlačítko a ovládání vyskytuje. Takže si oba pocit, a uslyšíte cvaknutí, které potvrzuje stisknutím tlačítka. Vytvářet bouli a klepněte na tlačítko, mírně více síly je zapotřebí, aby stiskněte tento spínač. Pro mnoho lidí, duální zpětná vazba je hlavním lákadlem mechanické klíčové spínače. Hnědé spínače je střed spínače. To má hmatovou zpětnou vazbu, že ovládání došlo přes bouli jako Blue switch, ale není generovat slyšitelné kliknutí na stejnou dobu. To je také nepatrně lehčí než Modré spínače. Pro mnoho touch písaři, to je šťastný médium, poskytuje příjemné světlo hmatovou zpětnou vazbu pro ovládání, které můžete cítit, ale negeneruje další hluk. Volba přepnout styl je zcela osobní preference. Můžete si koupit klíčový spínač sampler vyzkoušet různé styly,

Snadné Použití Žádný disk potřebný. Plug and play. Ultra Tenké a Lehké Nízký profil spínače než tradiční mechanické klávesnicí; 6mm ultra-tenké zavěšené poškrabané, 3 mm klíč cestování a 1,4 mm odpověď vzdálenosti, nabízí kratší cestovní vzdálenosti, přesnější ovládání, přináší přesností a rychlostí blesku výkon. Nízký Profil Modré Spínače S touto druhy modrá přepínače, reagovat rychle a potřebujete menší působící sílu. RGB LED Podsvícení Chroma Stmívatelné Přednastavené 18 blacklight režimu, aby se krásný pohled na vašem stole. N-key Rollover Anti-ghosting 87 klávesy. Každý klíč se ovládá samostatným vypínačem, dává vám velmi přesné reakce i při stisknutí více kláves najednou. Ideální pro hráče, písař... Kompaktní Design S 87 klávesy, bude to ušetří spoustu místa na vašem stole. Velikost je menší, ovládání je jednodušší. Funkce Klávesové Zkratky Klávesy Je dostupná kalkulačka, e-mail, webový prohlížeč, ovládání hlasitosti, médií atd. pomocí kombinace kláves FN+F1-F12. Široká Kompatibilita Je kompatibilní s Windows10,Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA, atd. Funkce: Kovovou základnu, vysoce kvalitní ABS materiál, non-slip design, vodě odolné a trvanlivé. Keycap:Unikátní Bicolor formy pro trvalé keycaps Klíč životnost:Až 50 milionů kliknutí Key profil:4.0+/-0.2 MM Key síla:45±10g Klíčový Spínač Typ: Blue Mechanické Spínače Kabel: 1,8 m USB na USB C kabel může být odnímatelné a vyměnitelné

 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: K630
 • Značka: HUO JI
 • Typ: Pevné
 • Jazyk: anglický
 • Styl: pro Tablet
 • Klávesnice plné Velikosti: No
 • Aplikace: Tablet
 • Typ Rozhraní: USB
 • Provoz Styl: Mechanické
 • Balíček: Ano
 • Zápěstí Podpora: No
 • Velikost Balení: 15,5 x 6,5 x 1,6 cm
 • Klávesnice Standardní: 87 Klíče

2020-11-24 Very good keyboard, for gaming and typing. Ultra light, i love it. But the spacebar keycap is not good.
4/ 5 stars
2020-11-14 It's a very good keyboard, good answer and just what I expected
5/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!