!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Všechny druhy přírodní krystal štěstí stromeček štěstí stromeček ozdoby

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Všechny druhy přírodní krystal štěstí stromeček štěstí stromeček ozdoby

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w10189

Štítky: bonsai, quartz strom, ivy pokoj, crystal stone, feng shui strom, feng shui, přírodní křišťálové jeskyně, selenit crystal, quartz jednorožec, druh tričko.

Skladem
337.92 Kč 355.72 Kč

Položka Vysvětlit Název Přírodní křišťál Materiál křišťál Hmotnost

Délka 150 mm Šířka mm Výška

[ dítě úvod]: 1, z Brazílie přírodní křišťál, křišťálové energie, silný, běžně známý jako kámen bohatství, krystal bude mít vliv na hmotném životě a bohatství, proto, krystal uspořádání s doma nebo v kanceláři bohatství, postavení, může výrazně zvýšit finanční dopravy. 2, houpací Shu Qian - legendární kouzelný strom. To je podstatou vesmíru a podstatou vesmíru, jeho větve mohou produkovat nekonečné kouzlo peněz, po extrakci, to je také obnovitelný, nevyčerpatelný, nevyčerpatelné. To je Boží strom z Číny. Kromě toho, že dům, ve stejnou dobu může zesílit magnetické pole, tak, že vaše požehnání, bohatství, popularitu, všechno plné nekonečné vitality. 3, magická síla stromu: Crystal peníze strom, o několik více, než několik malých magnetické rezonance, vítr z oblaku - jako plovoucí magnetický kruh, velmi vhodné pro průtok plynu. V doma nebo v kanceláři, bohatství strom bude mít kouzelný účinek. Přírodní krystal má více než stovky milionů let na Zemi Ducha, a má jiné magnetické pole a funkce, protože velikost a barvu a lesk. To může osvítit mysl, mysl, ducha a zvláštní energie. To může očistit tělo, a účinek léčby a retransport; to bude více bohatý, vymítat zlé a bezpečné, tak, že zdraví a štěstí v manželství, jsou plné. To je jeden z nejvíce vhodné dárky pro rodiny nastavit domy a zlepšit geomantic dárky pro příbuzné a přátele. 4, materiál pro řemeslné: celý materiál tree je přírodní materiál, bohatý strom pánve a kmen stromu jsou vyrobeny z plastů ekologické pryskyřice, je bez zápachu a bez znečištění, větve jsou čistě žluté měděný drát, nejdůležitější a nejtypičtější je, listy, použití přírodní krystal netvarových drcený kámen, manuální příprava! 5, vlastnosti Choi Choi strom: je to náš patentovaný výrobek, z nichž mnohé jsou unikátní pro nás. Modelování je zvláštní a kuriózní, dává lidem přírodní krásy. 6, výběr a umístění peníze strom: umístění bohatství strom dát pozici verandě a domov je to nejlepší. V životě doma, obvykle se diagonální diagonální každého domu, a peníze strom může být umístěn jako společný řemesel, například v okně, oddíl, lůžka, stůl, stolek, čajový stolek, TV stolek, Čekat na vhodnou pozici. Crystal strom modelování Popis: křišťálový strom v dodávce balení měděný drát a crystal listy jsou stočené ve státě, po obdržení zboží, podle obrázku ve tvaru uspořádání, stejné dítě může třídit různé tvary, ale také zdarma hrát představivost design, a dítě, a "sto změnit modelování". To je navrhl, že každý malý shluk krystalů být postaven do tvaru okvětních lístků tak, že celek vypadá bujnější.

Pozor: Velikost může být mírné nepřesnosti v důsledku různých šarží produktů, nebo ruční měření, díky za pochopení!

Platba:

* Platba je splatná do 7 dnů po skončení dražby. Prosím, ujistěte se, že "Loď" adresu ve vašem VÁZANÉHO účtu je správné.

* Mezinárodní Kupující vezměte prosím na vědomí, dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Poštovné A Balné:

* Položky budou dodávány z Čína Příspěvek od Standardní Mezinárodní Námořní přepravy (s sledovací číslo).

* Jsem loď do 3 obchodní den po zaplacení obdrží. To bude obvykle dorazí do 30 pracovních dnů. Pokud potřebujete EMS doprava, pls, neváhejte a kontaktujte mě.

Nabízíme několik možnosti dopravy následovně:

1. SAL dopravu (SAL shipping asi 18-30 dnů.levnější a rychlejší)

2. Leteckou dopravu (Leteckou dopravu o 15-20 dny,rychlejší, ale dražší)

3. EMS shipping (EMS o 6-10 dnů.nejrychlejší, ale velmi drahé)

4. Lodní doprava (Námořní doprava trvá asi 45-60 dnů, pak raději zvolte námořní dopravu, pokud nemáte trpělivost čekat tak dlouhou dobu, asi 2 měsíce.nejlevnější, ale velmi pomalu)

Kombinovaná Doprava

* Jsem rád, kombinovat poštovné na položky vyhrál/zakoupené do 7 dnů.

* Můžete získat 15% slevu na dopravu.

* Kombinované dopravy sleva je k dispozici pouze pokud uděláte jedné celkové platby. Prosím, počkejte, až všechny aukce skončila. Poté, co udělal, pls e-mail mi pro kombinovanou fakturu, pokud jsem tak již nestalo.

Návrat Politiky:

* Pokud si nejste zcela spokojeni, pls kontaktujte mě ihned. Položky mohou být vráceny do 7 dnů po obdržení na 100% náhrady. * Vrátil položky musí být v původním balení a v dodání podmínky, nejsou nošeny, nebo změněn.

Podmínky:

Položky jsou dodávány do 3 pracovních dnů od obdržení platby.

Je-li zboží poškozené poštou, můžu vrátit přepravní náklady a kompenzovat si nějaké peníze.

Posílám balíky China Post. Pokud se balíček ztratil v poště, můžu znovu poslat balíček, nebo poslat plnou peníze zpět.

Jsem odpověď e-maily, 7 dní v týdnu. Nemůžete-li obdržet odpověď ode mě do 2 dnů, to znamená, že nemůžeme dostávat svůj e-mail. Prosím, ujistěte se, že jste poslat e-mailem na správnou e-mailovou adresu.

  • Regionální Funkce: Čína
  • Téma: Maskot
  • Původ: KN(Původu)
  • Přírodní crystal klastry.: Přírodní krystal
  • Značka: Mjzbf
  • Styl: feng shui
  • Materiál: Crystal

Napsat recenzi

Můžete také rád!