!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Nový Prstu Oxymetr Pulsní Oxymetr de Pulso de Dedo OLED Pulzní Oxymetr Sytící Pulsioximetro

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Nový Prstu Oxymetr Pulsní Oxymetr de Pulso de Dedo OLED Pulzní Oxymetr Sytící Pulsioximetro

Hodnocení:
0%
5 / 5 ( 2 )
SKU
w10697

Štítky: skicák, jednoduché prst pulsní oxymetr, generátor impulsů s nastavitelnou frekvencí, profesionální oximetr, sram x01, měřič kyslíku, oximet, hakko oled, oxymeters prsty dobíjecí, detekovat spy.

Skladem
55.90 Kč 111.59 Kč

Popis prstu pulzní oxymetr je přenosné zařízení pro měření SpO2 (krev nasycení kyslíkem v krvi) pro domácnost a osobní použití.Měření provozu je snadné a rychlé, stačí umístit prst uvnitř photoelectrical snímače a přesné měření se bude zobrazovat na obrazovce.Vhodné pro všechny věkové kategorie, vyberte jeden mít dobrou znalost o zdraví vaší rodiny a sami, aby se zabránilo děje, některých kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění!Vlastnosti - Barva: Náhodné Barvy / Černá / Modrá - Materiál: ABS - Velikost: Cca 6x3.5x3.5cm. - Přesně určit vaši SpO2 (saturace krve kyslíkem v krvi), tepová frekvence a puls sílu a zobrazit je pohodlně na velké digitální LED displej - Malé rozměry, nízká hmotnost a pohodlné nošení - Pro sportovní nadšence, jako horolezce, lyžaře, cyklisty nebo někdo zájem v měření jejich SpO2 a tepové frekvence. - Tento produkt je vhodný pro nemocnice,kyslíkový bar,sport, zdraví (jejich použití před nebo po sportu,ne radí používat je během pohybu),a komunitní zdravotní péče,atd. - Požadavky na napájení: Dvě AAA alkalické Baterie (není součástí balení) Balení seznam 1 x pulzní oxymetr

  • Číslo Modelu: X01
  • Aplikace: Prst
  • Původ: sg
  • Typ Položky: Oxymetrie
  • Velikost: one size
  • Značka: Alextrasza

2020-11-19 Delivery month. The screen is slightly scratched, it does not affect the work. For 500r is very good.
5/ 5 stars
2020-12-09 Excellent product quality, the only detail I didn't like is that even though the menu has the option to issue sound, the oximeter does not emit any sound and in my case I am a doctor it is very important to be on the slope from the patient while in surgery.
5/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!