!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Doprava Zdarma Univerzální Auto Vzduchový Filtr Vozidla Indukce Kit High Power Mesh Kužel Červená Modrá Dokončit

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Doprava Zdarma Univerzální Auto Vzduchový Filtr Vozidla Indukce Kit High Power Mesh Kužel Červená Modrá Dokončit

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w10930

Štítky: zima sací systém, auto kuželový filtr, 76mm vzduchový filtr, auto filtr, vstup vzduchu, vzduch studený filtr, vzduchový filtr kit, sací potrubí, vzduchový filtr sací kit, studený přívod.

Skladem
348.81 Kč

Doprava Zdarma Univerzální Auto Vzduchový Filtr Vozidla Indukce Kit High Power Mesh Kužel Červená Modrá Dokončit

GS-000249

Univerzální Oxid Dokončit Auto Vzduchový Filtr Ok Kužel 76mm; 100% Zbrusu Nové; To se hodí v 99% aut Tyto univerzální vzduchové filtry jsou zcela nové, kuželový vzduchový filtr, kování a velký gumový kroužek s nastavitelný šroub svorky fit úzce zabezpečit pevně na vaše vozidlo potrubí. Univerzální Twin Kužel Design; Zvýšení proudění vzduchu pomocí nálevky účinek; Může zlepšit účinnost motoru a spotřebu paliva lze nastavit od 76 mm do téměř libovolné velikosti (až kolem 55mm), protože silné kovové jubilee clip Univerzální Oxid Dokončit Auto Vzduchový Filtr Ok Kužel 76mm; 100% Zbrusu Nové; To se hodí v 99% aut Tyto univerzální vzduchové filtry jsou zcela nové, kuželový vzduchový filtr, kování a velký gumový kroužek s nastavitelný šroub svorky fit úzce zabezpečit pevně na vaše vozidlo potrubí. Univerzální Twin Kužel Design; Zvýšení proudění vzduchu pomocí nálevky účinek; Může zlepšit účinnost motoru a spotřebu paliva lze nastavit od 76 mm do téměř libovolné velikosti (až kolem 55mm), protože silné kovové jubilee clip barva:Červená Balení obsahuje:1 x Univerzální Červená Dokončit Auto Vzduchový Filtr Rozhraní ráže 7,5 cm, Průměr kužele nahoře:Přibl.12cm Průměr kužele na dně:Přibl.15.5 cm Výška kužele:Přibl.13cm Výška filtru (včetně montáže):Cca.15.2 cm

Položka(y) budou odeslány do 3 pracovních dnů po obdržení platby vymazány. Lodní Potvrzovací e-mail bude zaslán na vás, vás informuje, že vaše zásilky sledovací číslo (a to i včetně sledování webových stránek), jakmile vaše zásilka byla odeslána.

Doba dodání je přibližně:

-Normální poštovné doba je 7 až 12 dnů na Spojené Státy, Kanada, Spojené Království, Austrálie,Nový Zéland a Většina Asijských Zemí

- Normální poštovné doba je 7 až 15 dní do Západní Evropy a zbytek světa

1.Poskytujeme 1 rok záruku,pokud položka(y) je(jsou) vadné,upozorněte nás prosím do 3 dnů, když váš přijímat zásilky.

2.Všechny položky musí být vráceny v původním stavu,aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.Ale freeshipping a pojištění je nevratné.

3.Položky se vrátil po 7 dnů doručení jsou způsobilé pouze pro opravy.

4.Kupující je odpovědný za všechny náklady na dopravu incurre

 • Výrobce Číslo Dílu: GS-000249
 • Hmotnost Položky: 500g
 • Země/Region Výroba: CN
 • Položka Výška: 12cm
 • Další Číslo Dílu: GS
 • Výměnu Číslo Dílu: GS
 • Šířka Položky: 7.5cm
 • Položka Délka: 15cm
 • Speciální Funkce: auto vzduchový filtr
 • Umístění na Vozidle: auto vzduchový filtr
 • Typ Materiálu: Ok

Napsat recenzi

Můžete také rád!