!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Mikropočítač Ruční Elektromagnetické Indukce Těsnění Stroje, Plastové Uzavírací Láhev Continuous Lepicího Hliníkové Fólie Capper

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Mikropočítač Ruční Elektromagnetické Indukce Těsnění Stroje, Plastové Uzavírací Láhev Continuous Lepicího Hliníkové Fólie Capper

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w11034

Štítky: uzavíračka, papíry pohár stroj, hliníková fólie tmel, 4 pohár uzavírací stroj, hliníková láhev čepice, indie mikropočítače, přenosná láhev uzavírací stroj, láhev capper, šikovný tmel, tmel indukce.

Skladem
1 012.92 Kč 1 101.07 Kč

EU /US/BS plug adaptér je poskytována

pro každý plug-in výrobky .

Jakékoli jiné zájmy, prosím, kontaktujte

mě kdykoliv!

1:do Německa zákazníky

prosím, řekněte nám vaše číslo EORI, pokud chcete lodi, FedEx nebo TNT . Bez nich bychom mohli jen tím, DHL, Hongkong post nebo China Post !

2 :pro ruské zákazníky

prosím zanechat vaše celé jméno ( alespoň 3 slova ) , včetně křestní jméno, druhé jméno a příjmení, jinak ruské Post nebude uvolňuje pozemku a návrat do Číny !

3:Brazilské zákazníci

pokud chcete lodi, FedEx, DHL, TNT, UPS, prosím, řekněte mi vaše daňové číslo ( CPF nebo CNPJ ). Bez ní, celní vrátí zboží do Číny .

4:na Ukrajině, v Bělorusku zákazníky

Pokud se rozhodnete loď China Post( zejména Ukrajina, Bělorusko ), prosím, trpělivě čekat, to je poněkud pomalý, alespoň bude trvat asi 30 dní .

5:pro zákazníky z Jižní Ameriky

pokud máte daňové číslo ( jako je Argentina, Peru, Kolumbie ,atd) , bude to snížit mnoho problémů s celním.

Specifikace:

Název produktu: Indukční uzavírací zařízení Napětí: AC 150-270V Energie: 0.8-1.2 W Provozní frekvence: 30±5% Těsnící průměr: 20-100 mm hmotnost Produktu: 0,8 kg Výkon funkce paměti: Ano Použití tipy: 1. Kryt víka dříve, než těsnění. 2. Láhev úst je 20mm v průměru a uzavírací doba je o 1,5 sekundy. Láhev úst je 48 mm v průměru a uzavírací doba je o 1,2 sekundy. Láhev úst je 69 mm v průměru a uzavírací doba je o 0,6 sekundy. Těsnění průměr je 80mm a uzavírací doba je o 0,4 sekundy. To znamená: čím větší průměr láhve, méně těsnící času je nutné. 3. 1-5 výkon je 800W, 900W, 1000W, 1100 W, 1200W, Když těsnění průměr je menší než 30 mm, síla by měla být nastavena na high-grade pozici, aby zvýšit těsnící rychlost; Když těsnění průměr je větší než 60 mm, síla by měla být nastavena na nízký převodový stupeň, získat lepší kvalitní těsnění.

  • S Vakuové Pytle: No
  • Napájecí Zdroj: elektrické
  • Značka: JIQI
  • Těsnění Délka: <20cm
  • Číslo Modelu: ldn03608ls
  • Certifikace: CE
  • Typ: Ruční

Napsat recenzi

Můžete také rád!