!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Lékařské EEG Peeling Vodivé Pasty Vodivé Lepidlo Myoelectric Peeling Přípravy Gel Nuprep Skin Prep Gel

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Lékařské EEG Peeling Vodivé Pasty Vodivé Lepidlo Myoelectric Peeling Přípravy Gel Nuprep Skin Prep Gel

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w117

Štítky: beurha elektrické svalové, eeg čepice, mozku, eeg, eeg electrod, hloubka snímač vody, eeg, mobil elektrické svalové, snímače elektrického pole, eeg snímač, openbci.

Skladem
753.72 Kč

Lékařské EEG Peeling Vodivé Pasty Vodivé Lepidlo Myoelectric Peeling Přípravy Gel Nuprep Skin Prep Gel

Vlastnosti Peeling: 1. Široká aplikace: To je široce používán v lékařské a laboratorní vyšetření EEG a EKG detekce. 2. Ušetřete čas a peníze: zvýšení elektrické signály. Není třeba dělat pokusy předem, protože slabé elektrické signály, šetří lékaři a pacienty času. 3. Snadné použití: Skladujte při pokojové teplotě a snadno se čistí. Weaver a společnost Nuprep Skin Prep Gel je tření kůže předčištění gel, který se používá pro EEG, stimulující potenciál procesu, EKG, zátěžový test, srdeční zotavení sledování a srdeční vedení řízení, monitorování průběhu zkoušky pro zvýšení test tím, že sníží kožní impedance efekt. Gel Nuprep (peeling), lze účinně odstranit na povrchu oleje z kůže a snížit odpor. Jeho mírné formule snižuje podráždění pokožky. Specifikace; box. 1 krabice = 3 hole, 1 stick = 114g (4 unce); Původ: USA

Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem

Tipy, které Vám pomohou

Pro Brazílii kupující, pokud zvolíte Expresní doručení, jako je FED, DHL, UPS, Ect. P pronájmu, poskytují compan y jméno a CNPJ číslo nebo CPF Číslo. Prosím zkontrolujte, zda vaše zprávy často , možná máme nějaké problémy, potřebuji vaše potvrzení před odesláním. Uveďte, prosím, vaše celé JMÉNO pro lodní dopravu . Provést výběr, pokud výrobek má parametry , nebo poznámky v objednávce. Chile, Argentina kupující uveďte, prosím, vaše Daňové číslo, pro expresní dopravy, jako je UPS. "Dodací Doba" vzhledem k tomu, tím, že www.hnuti-zahradkaru.cz není správné, NENÍ naše garantované době. Poštou je levné, ale ne rychle, a to zejména pro některé vzdálené země. Pokud jste naléhavé, prosím, dotaz, rychlejší metody. Pokud lodi express, ujistěte se, že nejsi v remote area , nebo dodatečné náklady, které jsou zapotřebí, a prosím, na vědomí, že je pro dálkové pleace dodání : Účtované Logostics Společnosti ! Sledovací číslo je k dispozici pro každý balíček. Sledovat zde: www.17track.net/index_en.shtml . Standardní baterie, kapaliny a další zakázané části jsou obvykle odstraněny před odesláním, pokud vaše položky jsou tyto , můžeme dodávány Speciální Linku, která bude účtována dolarů navíc, Celní, Cla a Dovozní Poplatky jsou kupující odpovědnost. Nejsme zodpovědní za celní zpoždění nebo jakýchkoli povinností, cla, Daň z Přidané Hodnoty (DPH) či jiných poplatků, které mohou vzniknout při nákupu. Být znát své celní politiky.

Tipy o Poprodejního Prosím, Dejte nám 5-hvězdičkový pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby!!!!! C ommunication je vždy více užitečné, než spor. Otevírací sporu pomoci nic, ale zvýšit nedorozumění!!!! Negativní zpětná vazba nemůže být změněn ! Prosím, kontaktujte nás pro lepší metody pro řešení sporů!

  • Typ Rozhraní: NO
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: No
  • Značka: laez evaw

Napsat recenzi

Můžete také rád!