!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

ZH1.25 plug 180mAh 402025 3.7 V lithium polymer baterie Bluetooth headset, místo čtení pera, elektronické lehčí

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

ZH1.25 plug 180mAh 402025 3.7 V lithium polymer baterie Bluetooth headset, místo čtení pera, elektronické lehčí

Hodnocení:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
w1321

Štítky: l baterie, 100 mah baterie, bluetooth earpiec, baterie bluetooth headsetu, airpod baterie, a23 baterie, lipo 160 mah, keramické elektronické lehčí, 552535 baterie, plazma.

Skladem
90.66 Kč 146.35 Kč

4914954415354541 Zbrusu nový 18650 baterie US $ 6.99 /kus US $ 6.99 /kus US $ 11.99 /kus US $ 5.00 /kus US $ 5.00 /kus US $ 5.00 /kus US $ 5.00 /kus US $ 15.99 /kus

ZH1.25 plug 180mAh 402025 3.7 V lithium polymer baterie Bluetooth headset, místo čtení pera, elektronické lehčí

Model výrobku: SD402025

Rozměry výrobku: Max dlouho 25x široký 20X tlusté 4mm

Elektrické jádro kapacita: 180mAh

Nominální napětí: 3,7 V

Standardní konektor: XHR-2P 2.54 reverzní (stříbrná orientované, černá, červená, pravá, levá)

Nabíjecí proud: standardní nabíjení: 0.2 C; fast charge: 0.5 C

Standardní způsob nabíjení: do 0,2 C CC (Heng Liu) nabíjení na 4,25 V, potom CV (konstantní napětí 4.2 V) nabíjení dokud nabíjecí proud je menší než 0,05 C

Maximální nabíjecí proud: 0.5 C

Kontinuální vybíjecí proud: 0.5 C

Maximální vybíjecí proud: 1C

Absolutorium cut-off napětí: 2.75 V

Výstupní teplota: -10 C ~+60 ° C

Doba nabíjení: 12 hodin (standard); 3 hodiny (rychlá)

Nabití a vybití: více než 800 krát

Samovybíjení: méně než 400uA

Další technické parametry v této specifikaci mají přednost.

Baterie je opatřena ochrannou deskou, která má funkci prevence v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, po proudu, zkrat, atd..

Tento produkt se používá hlavně pro mobilní nouzové napájení, MP3, mobilní reproduktory, mikrofon, Navigace (GPS), mobilní telefon, hračky a jiná elektronická zařízení.

Rady pro ochranu parametrů

Pracovní proud: 1.5 A

Omezení proudu ochrana: 2~3A

V průběhu nabíjení limit: 4.2 v+/-0.05 V

V průběhu vypouštění mezní tlak: 2.9+/-0.10 V

* skutečná kapacita ochranné desky je mírně nižší, než je jmenovitá kapacita elektrické jádro vzhledem k průběhu vypouštění ochranné desky.

Mějte na skladování

Aby zajistily, baterie udržet kapacitu úrovni, navrhované baterie a baterie -20~35 C Skladovací, nízkou vlhkostí, bez korozivních podmínek plynu Baterie, aby se zabránilo vysoké teploty nebo vysoká vlhkost skladování, jinak to bude vést k vytečení baterie, rez, a nízké kapacity. Dlouhodobé skladování bude pravděpodobně vést ke snížení kapacity baterie a baterii, a že je třeba pro 1-3 nabíjení / Vybíjení cyklus k dosažení maximálního vybití kapacity. Baterie by měla být nabita a vybita jednou za tři měsíce.

Upozornění: přenesení daňové povinnosti není dovoleno, baterie by měla být připojena podle polarity přesně, a nelze zvrátit. Zkrat není povoleno, jinak to bude mít za následek trvalé poškození. Baterie nemohou být použity v mezním podmínkám, jako je: omezení teploty, hluboký cyklus, extrémní znovu nabíjení a vybíjení. Skladujte baterii na chladném, suchém místě. Je-li velký počet baterií jsou uloženy nebo odeslány, baterie musí být uveden na prvním místě. Ne přímo k baterii připájet. Pokud se baterie objeví hluk, vysoké teploty, úniku a jiné abnormální situace, prosím, ihned přestaňte používat. Nedávejte do ohně, nebo se snaží rozebírat baterii. Baterie může spálit nebo produkovat škodlivé látky. Není povoleno používat staré baterie, nebo použijte polovinu baterii s novou baterií, jinak to bude mít výtok. Vnější plášť a vnější plášť trubky pro vyjmutí baterie. Baterie nesmí být ve vodě.

Záležitosti vyžadující pozornost Baterie by měla být plně nabitá před použitím. Nabíjecí metoda podle technické specifikace našich. Nabíjení pomocí příslušné nabíječky. Baterie by se měli vyvarovat použití uzavřených, by měla poskytnout odpovídající ventilační zařízení, jinak se baterie může vyrábět vodík, v případě, že bod vznícení způsobí explozi. Don\ \ 't se snaží být baterie oddělení nebo medvěd vytlačování a kolize, může způsobit, že baterie horečka, pálení od alkalický elektrolyt může poškodit pokožku a oči se mohou najíst také oblečení. Baterie by měly být uchovávány mimo dosah dítěte, pokud baterii spolknete, ihned kontaktujte lékaře řešit. Když baterie není v použití, to by měly být odstraněny ze zařízení. Při prvním použití nové baterie nebo dlouho-dlouhodobé skladování, užívání, předtím, než je nutné vyplnit s elektřinou. Je-li baterie horká, nedotýkejte se ho, dokud nevychladne. Když je baterie používána, je zjištěno, že energie by měla být vypnuta, když energie je snížena, aby se zabránilo přes výtok. Když se vytáhnout baterii, měli byste se držet baterii a ne držet drát. Po dobití baterie se používá, je-li baterie horká, to může být uveden v místě, kde není přímé sluneční světlo, aby vychladnout, než se znovu nabíjení.

Platbu, Prosím, dokončit platbu do 3 dnů. od objednávky, přijímáme Escrow; Budeme loď na výchozí adresu v Úschově. Doprava Všechny Balíčku bude poštovné za 48 hodin s výjimkou dovolené a víkendový den. jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné. vlastní zpoždění nebo daně. protože tranzitní čas je vysoce závislé a poskytuje Poštovní Služby. Zpětná vazba Záruka na Všechny položky prodávané u nás jsou popsány na našich nejlepších schopností, tak přesné, jak je to možné, a s maximální pečlivost na naší straně, je-Li položka je přeběhl od běžného užívání, výnosy jsou k dispozici do 30 dnů poté, co kupující obdrží položku,, peníze zpět poté, co jsme obdrželi položky! Vrátil položky musí být nové, nenošené a v původním stavu; Kupující vrátit defektů položku na vlastní náklady, Budeme za výdaje, poštovné zpět k vám , a budeme reship náhradní k vám poté, co obdržíme vrací.

  • Číslo Modelu: 402025
  • Dobíjecí: Ano
  • Balíček: Ano
  • NE.: SD402025-180
  • Typ: Standardní Baterie
  • barva klasifikace: ZH1.25 plug
  • Použití: Fotoaparát
  • Značka: L energie baterie

2020-11-28 Everything is fine
5/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!