!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Růžový Stativ s Bluetooth Dálkové Spouště 1/4 Držák pro Selfie Ring Light Powder Room Photo Studio Natáčení Videa Live

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Růžový Stativ s Bluetooth Dálkové Spouště 1/4 Držák pro Selfie Ring Light Powder Room Photo Studio Natáčení Videa Live

Hodnocení:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
w1427

Štítky: stativ, fotoaparát na stativ, pivo hodiny, foto stativ, fotoaparát stativ, stojací lampa led, gopro držák, action cam, pro telefon stativ, manfrotto.

Skladem
603.40 Kč 709.97 Kč

Růžové Stmívatelné LED Ring Light Fotografování Selfie Lampa s Telefon s Fotoaparátem Stolní Stativ pro toaletu Photo Studio Natáčení Videa Live

Prsten, světlo vlastnosti

1. LED prstencové světlo může být namontován na držáku a vzít kamkoliv, také to může být odstraněn ze stojanu kdykoliv, stativ kulová hlava může 360 stupňů rotující můžete zdarma nastavit do libovolného úhlu (držák není součástí balení). 2. Prsten, světlo je vyrobené z 40pcs úspora energie LED korálky, odvod tepla je vynikající, konstantní proud disk a barvy high color rendering, změkčit světlo a zlepšit tón pleti při fotografování portrétů. 4. 3 barvy osvětlení režim nastavitelný jas displeje pro váš výběr,můžete nastavit barvu a jas velmi snadno, dokonalý jas lze dosáhnout bez instalace dodatečných filtrů.Tři barvy z měkké přírodní světlo rozsvítí vaši krásu v různých příležitostech. 5. USB porty mohou být použity s různými zařízeními, jako jsou připojte hostitelský počítač, notebook, mobilní napájení a USB nabíječka.Budete moci vychutnat LED prstencové světlo kdykoliv zdarma. 6. Lehký a přenosný design: Pohodlné použití a nést když jste na cestách, nebo pracují venku atd. 7. Rozsáhlé aplikace: To je široce aplikovány na venkovní foto světlo, vyplňování světlo uvnitř, portrét, módní, reklamní fotografie, natáčení videa apod. 8. Když LED prstencové světlo je na, stiskněte a podržte tlačítko ON/OFF, dokud indikátor bliká.V této době, zadejte zpoždění vypnutí režimu zpoždění jednu minutu.

Seznam Balíček

Prsten, Světlo x 1 nebo držák Telefonu 1 x nebo Růžové Stativ 1 x

  • Hmotnost (g): 450g
  • Materiál: Hliník
  • Značka: PULUZ
  • Použití: Mirrorless Systémový Fotoaparát
  • Číslo Modelu: PU420f
  • Délka ve složeném stavu (mm): 480 mm
  • Typ: Profesionální Stativ
  • Balíček: Ano
  • Max Extened Délka (mm): 1295mm

2020-09-10 absolutely love my new pink tripod plus super duper fast delivery.
5/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!