!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

12pc Čínský Štětec Malba Inkoust Stick HuiMo Hukaiwen 12 Barevných Pigmentových Inkstick

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

12pc Čínský Štětec Malba Inkoust Stick HuiMo Hukaiwen 12 Barevných Pigmentových Inkstick

Hodnocení:
0%
2 / 5 ( 1 )
SKU
w1664

Štítky: kaligrafie inkoust stick, inkoust stick, šikmé penholder, nastavitelný duální hlava, dikawen, ryder boty, čínský inkoust stick, inkoust pilot, čínský lak, král čaje.

Skladem
1 488.40 Kč 1 653.80 Kč

Popis :

1.Množství:12ks.

2.weihg:ahout30g/1ks nedávejte jim v vlhkost, která na ně bude jít plesnivý. Nevystavujte je na slunci nebo ve větru, který bude Pro velkoobchodní žádost: prosím, kontaktujte nás a specifikujte vaše potřeby: množství, dodací režim a místo určení, Pokud byste chtěli zeptejte se nás na způsoby, jak mít slevy, prosím, kontaktujte nás pomocí www.hnuti-zahradkaru.cz systém "Kontaktovat Prodejce". Pokud nemůžete najít konkrétní produkt: dejte nám vědět, popis, image a produktové odkaz. Uvidíme, vhodné nabídnout pro vás.

Tipy na použití: 1. Voda byla obvykle uloženy v keramické nádoby a pokropil na inkstone. Použijte jeden konec inkoust kámen brousit v kruhovém pohybu s malým množstvím vody. To je připraven k použití, když inkoust se stává velmi husté a tmavé. Nepoužívejte polovina zemi inkoust. Pokud šedý tón je potřeba, přidejte vodu na ředění. 2. Vymývání nějaké zbyly inkoust; použití přes noc inkoust bude produkovat nižší tóny. 3. Nenechávejte vlhkost na Sumi držet. Otřete jej okamžitě s kusem rýžového papíru nebo tkáně a nechte ji na vzduchu uschnout po každém použití. 4.Obchod hole na suchém místě a vyhnout se přímému slunečnímu záření a průvanu. Tento high-grade inkstick přichází s odkládací schránkou ze dřeva tung

  • Jméno:
  • Množství:
  • Použití: Čínské malby, kaligrafie, Sumi-e kolekce
  • Čest:
  • Hmotnost:

2020-12-28 Think more color is dim so much
2/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!