!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Kolo Barevný gradient Vodu, Držák na Láhev Venkovní Sport Cyklistika MTB Silniční Kolo Pít Vodu, Láhev Barevné pokovování Kolo Držák klec

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Kolo Barevný gradient Vodu, Držák na Láhev Venkovní Sport Cyklistika MTB Silniční Kolo Pít Vodu, Láhev Barevné pokovování Kolo Držák klec

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w172

Štítky: dítě sterilizátor 3v1, dítě stoličku, jak vybudovat, dětský kočárek casual, baby studia touch pad, dítě slaměný klobouk 43 cm, dítě studovat, hračky monte, dítě pouliční osvětlení, dítě pruhy kombinézu, dítě strollee zimní.

Skladem
208.74 Kč 347.97 Kč

Hliníkové slitiny Kolo Láhev Klec BC4/SC5

Materiál:Hliníkové slitiny

Váha: Cca 22g

Barva: fialová, modrá / červená černá/ modrá zelená/ růžová zlato

[HMOTNOST KOMPATIBILITY]

Univerzální montážní otvory design. Kompatibilní s většinou rámů jízdních kol. Klec má obecný dolů trubice držák pro váš rám, takže můžete vytáhnout láhev z pravé, nicméně pokud si namontovat klec, aby váš sedlové trubky musíš vytáhnout láhev vlevo.

[NIKDY ZTRATIT DALŠÍ LÁHEV]

Neexistuje žádný kompromis v jeho pevně drží, takže není třeba se obávat o své láhve létání. Pokud jste se obávají o láhev ztrácí situaci, která se děje na tradiční top-zatížení hliníkové klece na láhev, budete najít klid.

BC4

SC5

[BÝT VĚDOMI ŠKRÁBANCE]

Hliníkové klece, to je to, klady a zápory. Porovnat plastové lahve klece, oni jsou více robustní, ale mohlo by to více pravděpodobné, že k poškrábání láhev s vodou, pokud jste opravdu péči o vaše láhev s vodou je malovat, můžete jít na našich nylon plastové verze.

  • Hmotnost (g): Méně než 75 g
  • Původ: KN(Původu)

Napsat recenzi

Můžete také rád!