!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Solární Střídač 3000W Špičkový Transformátor Napětí Měniče DC 12V Do AC 220V Auto Střídač Pro Solární Střídače Domácí Spotřebiče

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Solární Střídač 3000W Špičkový Transformátor Napětí Měniče DC 12V Do AC 220V Auto Střídač Pro Solární Střídače Domácí Spotřebiče

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w1831

Štítky: dcdc boost converter, growatt, měnič invert, domácí spotřebiče domácí, domácí spotřebiče obecné, paralelní solární střídače, 600 w solární grid tie mikro-střídač, 1200w solární grid tie mikro-střídač, japna solární střídače, mppt solární měnič 220 v.

Skladem
439.04 Kč 627.06 Kč

Specifikace:

Název: Auto power inverter 3000W.

Vstupní napětí: DC 10.5 V~15V,

(Když je napětí baterie nižší než 10,5 V, střídač je nízké napětí ochranu, když baterie je napětí vyšší než 15V, měnič vysokého napětí ochrany)

Výstupní frekvence: 60Hz

Nárůst výkon: 3000W

Výstupní křivka: Modifikovaná sinusoida.

Velikost balení: 7.3" x 4.0" x 5.8"

Hmotnost: 0,6 kg

Výhoda:

[3000W měnič napětí] Auto power inverter s 2 USB porty a zásuvky. nárůst výkon: 3000W.

[] Rychlé Nabíjení Duální porty USB, můžete nabíjet většinu mobilních telefonů a tabletů současně (Max 4.1 A), zatímco AC zásuvky skvělé pro notebook, CPAP stroj, herní konzole, kindle, TV, DVD přehrávače, světla, iPad, RV, a dalších elektronických zařízení .

[Muftí-Ochrana] vestavěnou pojistkou, aby se chránit vaše zařízení, bezpečné nabíjení design poskytuje ochranu proti "+" "-" Reverzní připojení, přehřátí, pod a přepětí , zkrat, přetížení a přebití.

[Lehký design] Lehké a kompaktní, ideální pro dovolenou, kempování a pracovní cesty. To může být zapojen do téměř jakékoliv 12V výkon vozidla, poskytuje nabíjecí příležitosti kdekoliv.

[Co získáte] FULAI 3000W auto power inverter, uživatelský manuál, 2 x Baterie, Svorka, 1 x Auto zapalovač Plug a 100% zákaznický servis.

Pozornost :

--Připojení střídače k baterii a připojte AC zařízení do střídače.

- Prosím, nenechávejte napájecí měnič v poloze ON, zatímco vaše auto je pryč.

- To je doporučeno použít auto zapalovač, když elektrické spotřebiče méně než 150W a připojení k baterii přímo při více než 150W.

. To je normální pro střídač, aby se stal v teple, zatímco vy používáte to.S cílem získat nejlepší výsledky, prosím, dát měnič na rovný povrch pracovní místo by mělo splňovat následující kritéria:

1. Uchovávejte v suchu, nesmí střídače kontaktovat vodou nebo jinými tekutinami, udržujte střídač pryč od vlhkosti nebo vody.

2. Chladné prostředí, udržovat teplotu mezi 0 stupňů Celsia a 40 stupních Celsia. Nevystavujte střídač vedle tepla, ventily nebo jiná zařízení. Snažte se udržet střídače nesmí být zářila přímo do slunce.

Jakou Velikost Měniče Napětí Potřebuji?

Velikost si vyberete, závisí na wattech (nebo zesilovače), co chcete spustit (najít na spotřebu energie s odkazem na specifikaci desky, na spotřebiči, nebo nástroj). Doporučujeme koupit větší model, než si myslíte, že budete potřebovat (alespoň 10% až 20% více, než největší zatížení).

Balíček zahrnuje:

1 x Power Inverter

2 x Baterie, Klip

1 x Zapalovač Plug

  • Původ: KN(Původu)
  • Výstupní Frekvence: 60Hz
  • Typ: DC/DC Konvertory

Napsat recenzi

Můžete také rád!