!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Vlasy výplň estetické Domu CP-1 3 sekundy vlasy vyzvánění vlasy fill-up ampule 13 ml

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Vlasy výplň estetické Domu CP-1 3 sekundy vlasy vyzvánění vlasy fill-up ampule 13 ml

Hodnocení:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
w184

Štítky: lego model, dům, 3 1, cp 1 vlasy sérum cp 1, park tool cp 1 2, estetic domu, korea šampon, henrik ibsen: domeček act 1, 1 sr, cp jsem, aichun maska, estetické domu cp 1 šampon.

Skladem
33.08 Kč

Estetické Domu CP-1 3 sekundy vlasy vyzvánění vlasy fill-up dodavatel je okamžité obnovení vlasy séra, které mohou zlepšit jejich stav během tří vteřin. Zjemňuje a vyživuje vlákna, vyhlazuje je, poplatky za energii a vitalitu.

Aktivní složky

Panthenol. Panthenol urychluje regeneraci tkání, obnovuje a posiluje poškozené pramenů, zvyšuje jejich hebkost a pružnost, zabraňuje vzniku lupů, podráždění a infekce.

Hydrolyzovaný hedvábí. Hydrolyzát Hedvábí má posilování a kondiční schopnosti. To vyhlazuje vlasy, odstraňuje elektrostatický, odstraňuje nedorozumění, usnadňuje se rozčesávají a ležel.

Hydrolyzovaný elastin. Tato látka zvyšuje hladkost a pružnost vlasů, zlepšuje jejich strukturu, zabraňuje křehkosti a ztráty. Elastin se vrací přirozený lesk kadeře a dává jim zdravý vzhled.

Hydrolyzovaný keratin. Keratinové tyčinky poškozené váhy, vyplňuje všechny prázdnota a nerovnoměrné, dělá prameny hladké, zdravé a dobře upravené.

Keramický. Tyto přírodní tuky obnovit strukturu vlasů, eliminuje křehkost, aktivovat metabolismus v buňkách, posílit zdraví kadeře, zlepšit jejich vzhled, a také ochranu proti negativním vnějším vlivům.

Výhody použití

Zotavení. Maska-sérum pomáhá rychle obnovit krásu, zdraví a vitalitu vlasů. To zásoby poškozené váhy, vyplňuje všechny modřiny a nerovnoměrné, vyhlazuje strukturu kadeře, vrací jim hladkost a pružnost.

Péče. Sérum vyživuje, hydratuje a zjemňuje kadeře, nasycení je s vitamíny, odstraňuje nedorozumění, usnadňuje stanovit a расчёсывание. Neutralizuje elektrostatický, urychluje růst vlasů, zabraňuje křehkosti a ztráty.

Ochrana. Sérum zahrnuje prameny od kořínků ke konečkům, chrání je před předčasným znečištěním, nepříjemné pachy a další negativní vnější faktory.

Formulář

Sérum se vyrábí v plastové růžové láhev se šroubovacím uzávěrem.

Objem výrobku je 13 m.

Způsob aplikace

Mix výplň masky polovinu s vodou do krémové konzistence. Naneste na čisté mokré prameny po celé délce, bez vlivu na kořeny vlasů a vlasové pokožky. Rovnoměrně distribuovat výrobek a nechte půl hodiny, poté opláchněte.

  • Značka: CP-1

Napsat recenzi

Můžete také rád!