!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

5kusů SCE57 palcový hřídel Jehlové Ložisko 5/16"x 1/2"x 7/16" SCE 57 BA57ZOH

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

5kusů SCE57 palcový hřídel Jehlové Ložisko 5/16"x 1/2"x 7/16" SCE 57 BA57ZOH

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w1874

Štítky: případ intergalaktické, hart crystal kouzlo, případ iohone7 apple, dresss jaře 2018, háčkování klobouk srdce, chladič samsung evo, chladiče škoda rapid, j510fq desce, případ okamžité mini8.

Skladem
216.70 Kč

Vítejte CYSbearing store! Díky za hledáte!

Typ: Jehlové ložisko

Číslo modelu: SCE57

Množství: 5ks, jako hodně

Označení:Neutrální

Stav: zbrusu nové, nepoužité položky.

Původ: Čína

Obrázek je pro váš odkaz.

Prosím, výzkum na položku, aby bylo zajištěno, že vyhovuje vaší aplikaci.

Otázky? Prosím, neváhejte nás kontaktovat přímo přes www.hnuti-zahradkaru.cz.

* Když obdržíte balíček, prosím, otevřete balíček a zkontrolujte, zda všechny položky, které pracují v dobrém stavu, než ji podepíšete, nepodepisujte, pokud položky jsou rozbité, a zeptat dodání společnost, aby se "poškození certifikát". jinak nebudeme poskytovat žádné náhrady.

* máme loď po celém světě, dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru -nepleťte si je pro další poplatky za dopravu .

* S profesionální ložiska a lineární produkty dodavatele s mnoha let zkušeností,jsme mohli nabídnout mnoho druhů kvalitní výrobek. Jsme otevřeni všem upřímné kupující, pro další informace, vítejte učinit dotaz, děkuji vám za čas přečíst naše informace! šťastný nakupování!! .

  • Délka: needle bearing
  • Značka: TXM
  • Číslo Modelu: SCE57
  • Materiál: Ložiskové Oceli

Napsat recenzi

Můžete také rád!