!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Maskovací fólie pro zbraň "militarycamo Noc"

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Maskovací fólie pro zbraň "militarycamo Noc"

Hodnocení:
0%
3 / 5 ( 1 )
SKU
w438

Štítky: zapalovací svíčky sedona, viktoriánské textil, ugreen mobil, vlna bunda bomber, želva pin bundy, v120 amd procesor, ledvinka značky, yosano akiko tričko, sandál slámy styl.

Skladem
234.91 Kč

Popis:

Maskovací vodotěsná sada pro semi-automatické a double-barel pušky.Snadné použití a hodí jakýkoliv tvar.Podrobnosti jsou pre-cut.Ideální pro ochranu a maskování zbraně.Při provozu na více než 3 roky, stopy po lepidle, mohou zůstat, které jsou odstraněny pomocí petroleje na bázi odmašťovadla.

Vezměte prosím na vědomí, že barevné ztvárnění počítače se může mírně lišit!Zvýšená foto jasněji přenáší barva z filmu.

Obsah Balení:

Aplikace výuka-1 Ks. Приклад-2. Цевье-1. Ствол-1. Box-1 Ks (2 Ks Pro polo-automatické)-náhradní díl, 1 ks.

Třídy filmu:

Hospodářství do 2 let intenzivního provozu, tenký film bez zvláštní.Ochrana, ideální pro sezónní ochranu a maskování zbraně.Při provozu na více než 3 roky, stopy po lepidle, mohou zůstat, které jsou odstraněny pomocí petroleje na bázi odmašťovadla.

ČASTO Kladené OTÁZKY:

1. Bude hlavně roztavení povlaku být zahříván z intenzivní střelba?Film je vyroben z high-účinnost vinyl s aktivním topení.Materiál je navržen tak, aby vydržely vysoké teploty nad 90 stupňů Celsia, na pravidelném základě.Při intenzivní střelbě na stojan z hladké-barel zbraně, žádná změna nebyla pozorována.

2. jak odstranit maskovací fólie s zbraně/příslušenství?Film je odnímatelný a nemá vliv na dokončení zbraně.Heat film a odstranit ji.Pokud je zbytek lepidla na povrch, vyčistěte lihem.

3. Bude hlavně roztavení povlaku být zahříván z intenzivní střelba?Film je vyroben z high-účinnost vinyl s aktivním topení.Materiál je navržen tak, aby vydržely vysoké teploty nad 90 stupňů Celsia, na pravidelném základě.Při intenzivní střelbě na stojan z hladké-barel zbraně, žádná změna nebyla pozorována.

  • Třída Film: Ekonomika
  • Původ: DE(Původu)
  • Číslo Modelu: MilitaryCamo Noc
  • Zbraně: Poloautomatický/single-barel/double-barel

2021-01-20 So pleased came quickly just written matte but glitters.
3/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!