!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

Zemního Plynu ohniště Hořáku Pokles Pánve 32"x 12" Propan Náměstí Odolné BBQ Grilování Grilování Nástroje H-Hořák

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

Zemního Plynu ohniště Hořáku Pokles Pánve 32"x 12" Propan Náměstí Odolné BBQ Grilování Grilování Nástroje H-Hořák

Hodnocení:
0%
4.60 / 5 ( 11 )
SKU
w72079

Štítky: vysoký plyn ohniště, dřevěné části hořáku, pá pánvi, oheň útočník, kryt sporáku, kamna na dřevo, ohniště hořáky, bílé plynové varné desky, hořák turistické, HOŘÁK.

Skladem
1 325.72 Kč 1 473.11 Kč

Drop-in ohniště Pan Hořák

Popis Produktu

Tradiční styl nízkopodlažní stolní ohniště pánev.Jeho velikost (32 12 palců) a hmotnost, aby tento ohniště mísa snadno přenosné pro kempování, rybaření nebo jednoduché grilování v parku.Díky své kompaktní velikosti je také vhodné pro použití na balkony a malé terasy.Ohniště pánve a hořáky jsou vyrobeny z 201 z nerezové oceli.Navrženy tak, aby vydržely extrémní teplo a drsné počasí bez poškození nebo rzi.Vytváří brilantní, rovnoměrný plamen.Přidat protipožární sklo nebo lávovými kameny, aby odpovídaly vaší dekor k dokončení vypadat.

【Tradičním stylu low-vzestup stolní ohniště pánve】-jsou snadno přenosné pro kempování, rybaření nebo jednoduché grilování v parku.Ohniště pánve a hořáky jsou vyrobeny ze 100% nerezové oceli.Navrženy tak, aby vydržely extrémní teplo a drsné počasí bez poškození nebo rzi.Vytváří brilantní, rovnoměrný plamen.Přidat protipožární sklo nebo lávovými kameny, aby odpovídaly vaší dekor k dokončení vypadat.

【IDEÁLNÍ PRO MONTÁŽE A INSTALACE】- ohniště pánev je snadná instalace a montáž.Jen aby to na víkend a pokles ohniště

【VENKOVNÍ VŠESTRANNOST】- Nerezová ocel lineární drop-in ohniště pánev.Použitelné s propan nebo zemní plyn.Konstrukce z nerezové oceli odolává vysokým teplotám a nepříznivým počasím

【NIŽŠÍ POŽÁRNÍ SKLO SPOTŘEBA】- Tím, že vytvoří falešné dno, množství požární skla, které budete potřebovat k vyplnění, může být výrazně snížena.Tedy pomocí hořáku pánvi, ve své ohniště může být velmi nákladově-efektivní

【VÍCE MAGIE】- Lineární pánvi používá méně protipožární sklo.Vaše kreativní strana bude zářit další barevné ohně skla vytvořit působivé venkovní display a krásná vzpomínka

【FLEXIBILNÍ APLIKACE】- Snadno přenosné pro kempování, rybaření nebo jednoduché grilování v parku.Díky své kompaktní velikosti je také vhodné pro použití na balkony a malé terasy

Varování

Nepoužívejte zapálit, nebo rozžhavit s kapalinami jako je alkohol nebo benzín.

Při použití, nedotýkejte se topné plochy ručně, nebo pohyb pánve, aby se zabránilo opaření.

Nedovolte, aby se děti nebo domácí zvířata na blízko.

Nepoužívejte v uzavřených prostorách.

Zakázat používání vysoce rizikových hořlavých oblastech, jako jsou ropné sklady nebo lesních ploch.

Tato ohniště pánev může být snadno přenosné pro kempování, rybaření, nebo jednoduchý gril.Také jeho kompaktní konstrukci je vhodný pro použití na balkonech.Přidat protipožární sklo nebo lávovými kameny, aby odpovídaly vaší dekor k dokončení vypadat a užijte si brilantní ohně s rodinou a přáteli.

Funkce

Set-up V Žádném okamžiku Oblíbený výběr pro DIY projekty.Plyn porty jsou pre-vrtané.Použitelné jak pro propan a zemní plyn krb.

Robustní Nerezové Oceli Vyráběny s vysoce kvalitní nerezové oceli pro dlouhou životnost.Postaven na poslední a bude zůstat ve skvělé kondici pro nadcházející roky.

Skutečný Plamen zemního plynu ohnišť poskytnout otevřít skutečný plamen, který hoří zcela sazí a popela zdarma.Odlišuje od elektrické krby, vložky, tealight krb log, gel krb plechovky pohonných hmot a palivové dříví protokoly.

Nákladově efektivní Tyto ohniště pánve jsou navrženy s falešnou dna.Takže množství požární skla potřeba, může být výrazně snížena, což je velmi nákladově efektivní.

Návod k použití Celý regulátor a připojení hadice a Imperial 1/4" flare jsou potřebné k dokončení instalace.Nepoužívejte zapálit, nebo rozžhavit s kapalinami jako je alkohol nebo benzín.

Široké Uplatnění Bighten se venkovní terase s venkovním krbem.Také mohou být použity jako doma.Nedovolte, aby se děti nebo domácí zvířata na blízko.

Nepoužívejte v uzavřených prostorách.

Specifikace

Ohniště Pánev Velikost: 31.5 x 12 x 2 cm ( 800 X 304 X 50 mm )

Instalace Velikost: 30 x 10 x 2 palců (762 X 254 X 50 mm )

Materiál: Plná konstrukce z nerezové oceli

Fill-in Požární Skla: Cca 35 liber

Použitelné Palivo: Propan/zemní plyn

Hrubá Hmotnost: 8.39 lb (3.81 kg)

Balení Rozměry (L x W x H): 32.6 x 13,3 x 5.1 inch ( 830 x 340 x 130 mm)

Obsah Balení

1 X Pokoji 32-12 Palcový Ohniště Pánev Podrobnosti O Produktu

O VEVOR

Taicang Vevor Strojní Zařízení CO.,LTD.Jsme provozuje více než 1000 druhy strojů, zařízení, výrobků,a zabývá přeshraničním podnikání na 10 let.V současné době máme více než 200 zaměstnanců.

Náš koncept isMarket-orientované, založené na zákaznický servis

Během let praxe jsme získali cenné zkušenosti v oblasti mechanických zařízení průmyslu,což nám dává příležitost sloužit firem z různých zemí.V budoucnu,budeme dát plnou hru na naše silné stránky v mechanické zařízení průmyslu,a aktivně se podílet na konstrukci z Silk Road Ekonomické Řemen a 21. Století Námořní Silk Roadto sdílet vysoce kvalitní výrobní kapacity a vzájemného prospěchu.

  • Typ: Gril Díly
  • Číslo Modelu: SKHP32.5X12.5X201V0
  • Původ: KN(Původu)

Napsat recenzi

Můžete také rád!