!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

WUXING 108 X Vlevo, Vpravo Prst Palec Škrticí klapky Elektrické Kolo 22mm PRŮMĚR Řídítek Elektrické Kolo, Skútr, jízda na kole Příslušenství

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

WUXING 108 X Vlevo, Vpravo Prst Palec Škrticí klapky Elektrické Kolo 22mm PRŮMĚR Řídítek Elektrické Kolo, Skútr, jízda na kole Příslušenství

Hodnocení:
0%
5 / 5 ( 4 )
SKU
w83

Štítky: retro kolo škrticí klapky, ovládá elektrický skútr, twist plyn úchyty ebike, electroc skútr díly, kingsong s18, bicycl, příslušenství, skútry elektrické skútry, e půjčovna motorových, wuxing elektrické kolo dílů, dual electric scooter throttle.

Skladem
99.03 Kč 109.92 Kč

WUXING 108 X Vlevo, Vpravo Prst Palec Škrticí klapky Elektrické Kolo 22mm PRŮMĚR Řídítek Elektrické Kolo, Skútr, cyklistické Příslušenství, Vysoce kvalitní E-kolo palec plyn kvalitní, pěkně vypadající a Mohou být sestaveny na L eft/ Správný ebike Rukojeť se hodí Pouze pro průměr 22mm rukojeť délka Kabelu: 150 mm Vhodné pro:Elektrické kolo,Elektrický Motocykl,Elektrické tříkolky,elektrické auto, Ani s žádnou řídítka gripy(rukojeti mohou být přidány, ale cena se bude lišit, prosím, neváhejte a obraťte se na prodejce, pokud budete potřebovat tuto palec plyn s rukojeť, díky!!!!!) Shippment, Když umístíte objednávku, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3-5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. Vrátí My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Garancí a Údržba nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE. Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

  • Styl: elektrické kolo
  • Značka: MEIANDIAN
  • Použití: elektrické kolo/kolo/elektrické kolo/skútr
  • Typ: Škrticí klapky
  • Elektroinstalace: tři základní zapojení
  • Line: 150 CM
  • Fit napětí: 24/36/48/72V
  • Velikost: 46mm*46mm*59mm

2020-09-12 Comes with a JST 2.5MM SM 3-Pin male connector. For my Mercane Widewheel Pro 2020 I needed the JST 2.0MM PH 3-Pin male connector, which I didn't have. The cable was also very long. So I cut it in half, cut the cable to the original shrottle close to the original connector, and spliced them together. Worked a charm. The colors of the wires didn't match up so it took 2 tries to get the combination right. Tip - detach the handlebar from the stem to slide off the old throttle and slide on the new one. No need to remove the grips or break.
5/ 5 stars
2020-09-22 Left to check in work
5/ 5 stars
2020-11-25 Nice throttle , works like it should. did a mercane widewheel pro upgrade. thanks !
5/ 5 stars
2020-09-12 Great thanks
5/ 5 stars
Napsat recenzi

Můžete také rád!