!!! Exkluzivní prodej !!! Sleva

2020 KOČKA ET3 Adaptér III 6 pin kabel použít na starou KOČKU truck diagnostický nástroj CAT III Komunikační Adaptér III

Výprodej
Sleva
Nové kolekce

2020 KOČKA ET3 Adaptér III 6 pin kabel použít na starou KOČKU truck diagnostický nástroj CAT III Komunikační Adaptér III

Hodnocení:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
w920

Štítky: dyno skener, cat náklaďák kov, trailer truck, kočka adaptér 3, cat3, et3, ouija, kočka et3, komunikační adaptér 3 kočky, led truck.

Skladem
837.47 Kč

Profil společnosti Kabel (Xiamen) Trading Co., Ltd. byla založena v roce 2012, které se nachází v Xiamen město z Číny. Specializujeme se na nabízí vysoce kvalitní vysokozdvižný vozík Linde části a vysokozdvižný vozík nástavec pro naše zákazníky. Naše produkty (služby) jsou v plném kategorii s rozumnou cenou a vysokou kvalitou. Získali jsme vysoký podíl na trhu, a vychutnat si dobrou pověst mezi spotřebiteli. Budeme se snažit v našich silách navázat dlouhodobý stabilní vztahy spolupráce s naše prodejce a koncové uživatele. Náš silný tým technické podpory bude vaše skvělé obchodní partnery. Srdečně vítejte na kontakt s námi pro začátek podnikání. Tip: Existují tisíce částí, které nemůžeme nahrát do obchodu, po jednom pro vaše recenze. Pokud nemůžete najít část, kterou potřebujete, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo Skype. Budeme dostat zpět k vám brzy.

KOČKA ET3 Adaptér ⅲ 6 pin kabel

Komunikační Adaptér 3 Popis :

Komunikační Adaptér 3 je nejnovější generace Komunikační Adaptér group, a nahrazuje Komunikační Adaptér II. Toto je pouze doporučené komunikační zařízení pro ET 3,a pouze data link zařízení, které vám umožní správně komunikovat s CA motoru na duální datalinks. Tato funkce je nutná pro ET (Electronic Technician) funkce.

Komunikační Adaptér III Funkce :

1. WiCaterpillar Komunikace Adapter3

2.Umožňuje komunikaci mezi nástroje služby a ovládání motorů pomocí různých datových vazeb, jako J1939/11, DeviceNet

(budoucí verze), CT DataLink a J1708 (ATA) vozidla sítí;

3.Flash program umožňuje adaptéru upgrady firmwaru jako další funkce k dispozici;

4.Využití J1939/11, vysokorychlostní datové spojení (část ADEM III kontroly), podstatně snižuje flash časy;

5.Automaticky vybere J1939/11, když bliká motor (snižuje flash čas přibližně 80%, 14 minut až 3 minuty).

Komunikační Adaptér III Funkce :

1.Obrazovka ECM Přehled uvádí každý modul na zařízení

2.Testovány a poskytuje informace o těchto modulů.

3.Rychle přípojka a v reálném čase zobrazení stavu systémů. Displeje ,čtení jako rpm, boost, tlaky, teploty, atd. pro Snadné řešení problémů.

4.Identifikuje vadné senzory, postroj konektory a parametry systému, které jsou mimo specifikace. Umožňuje zákazníkům

5.Pomoci prodejce identifikovat problémy bez návštěvy stroje.

6.Identifikuje občasné senzory a kabeláž problémy během provozu Stroje a uchovává záznamy o každé z nich. Showswhen došlo k problému a jak často se to stalo.

7.Přidány informace umožňující zákazníkovi pomoci prodejce při diagnostikování a řešení problémů. (Troubeshooting Pomoc není postavena v s v programu, bude třeba ještě vrátit do knihy, aby bylo možné sledovat opravy popis a kroky v každém chybového Kódu zobrazit v programu).Anglické a metrické jednotky měření integrovaný soubor nápovědy pro snadné učit "Jak Na to" kolem software.

Poznámka:

1.Funkce Zobrazuje všechny provozní podmínky, které způsobují vysoké náklady na opravy, jako jsou:

Nad rychlostí, vysoké teploty, spotřeba paliva, řazení převodovky se počítá. To může poskytnout povědomí změnit operátor.

2. "A Trenér" je nyní součástí Programu ET. To umožňuje Uživatelům cvičit a cvičit pomocí ET bez Komunikační adaptér nebo Modul Elektronického Ovládání (ECM).Toto je bezplatná rysem ET.

Komunikační Adaptér III kabel v Balení

【6 pin Kabel】

  • Popis: KOČKA ET3 Adaptér 6 pin kabel
  • Číslo Modelu: KOČKA Komunikační Adaptér 6 pin kabel
  • Značka: LARATH
  • Záruka: 1 roky

Napsat recenzi

Můžete také rád!